Prekių pristatymas

Galimi pristatymo būdai

Mūsų internetinėje parduotuvėje prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Užsakydami prekes, galite pasirinkti patogiausia Jums prekių pristatymo būdą: prekes galime pristatyti Jums į namus arba jas galite atsiimti patys atvykę pas mus adresu Panendrės g. 7, Panevėžys. Apie paruoštą prekę atsiėmimui arba išsiuntimui Jus informuosime asmeniškai telefonu ar el. paštu, kurį nurodysite užsakymo informacijoje. 

Jeigu pasirinkote atsiimti iš mūsų:

Prekių pristatymas jums nieko nekainuos. Prekes atsiimti galite adresu Panendrės g. 7, Panevėžys.

Prieš diena atvykstant pasiimti turite pranešti mums telefonu. Baldų supakavimo parametrus Jums pateiksime prieš atvykstant elektroninių paštu.

Prekių pristatymo laikotarpis dažniausiai yra iki 25 d.d., kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas patvirtinamas ir yra gautas apmokėjimas arba avansas už prekes. Prekės pristatymo laikas gali pailgėti dėl gamintojo ar vežėjo kaltės (padidėjusi apkrova, prieššventiniais laikotarpiais, nedarbo savaitės, šventinės dienos ir pan.) ar kitų techninių priežasčių. 

Gavus prekes jus informuojame telefonu. Prekes reikia atvykti atsiimti per 5 d.d., jeigu neatvykstate per 5 d.d. pradedamas taikyti sandėliavimo mokestis 5 eur/24h.

Baldai atiduodami nesurinkti, t.y. dėžėse. Prie visų baldų yra pridedama surinkimo instrukcija, kuria vadovaujantis nesunkiai surinksite savo išsirinktus baldus.

Jeigu pasirinkote pristatymą į namus:

Prekių pristatymo kaina: nuo 15 iki 40 eur. Prekes pristatome Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją - pagal atskirą susitarimą).

Prieš dvi dienas iki pristatymo informuojame Jus telefonu apie Jūsų prekių pristatymą. Prekių užnešimas į kainą neįskaičiuotas, esant pageidavimui, už papildomą mokestį galime suteikti šią paslaugą (5 eur / 1 aukštas). Jei pageidaujate prekių užnešimo - parašykite užsakymo komentaruose, juk turi atvykti ne tik vairuotojas.

Prekių pristatymo laikotarpis dažniausiai yra iki 25 d.d., kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas patvitinamas ir yra gautas apmokėjimas arba avansas už prekes. Prekės pristatymo laikas gali paiilgėti dėl gamintojo ar vežėjo kaltės (padidėjusi apkrova, prieššventiniais laikotarpiais, nedarbo savaitės, šventinės dienos ir pan.) ar kitų techninių priežasčių.

Prekės pristatomos iki tos vietos, iki kurios gali privažiuoti krovininis mikroautobusas. Baldai pristatomi nesurinkti, t.y. dėžėse. Prie visų baldų yra pridedama surinkimo instrukcija, kuria vadovaujantis nesunkiai surinksite savo išsirinktus baldus.

Prekių pristatymas ne Lietuvos ribose

Jei Jūs gyvenate ne Lietuvoje luksma.lt baldus siunčia ir į kitas šalis. Norėdami sužinoti kiek Jums kainuos baldų pristatymas, parašykite mums el. paštu kokius baldus išsirinkote ir kokiu adresu juos reiktų pristatyti ir mes Jums pateiksime geriausia pasiūlymą.